Hliníkové fasády s prosklenými panely - co je na nich tak speciálního?

hliníkové fasády

Pokud vás zajímá, jaké možnosti představují hliníkové fasády pro vaši budovu, neváhejte a přečtěte si tento článek. Mimo jejich výhod získáte také přehled o různých druzích fasád, které jsou výhodné pro různé budovy a místnosti.

Výhody hliníkové fasády

Skleněné fasády jsou v dnešní době spojené s moderní architekturou vzhledem ke svému kontrastu s betonovými bunkry, které připomínají staré budovy po celé ploše republiky. Představují vzdušnost, transparentnost a spojování pracovního života se zbytkem světa a přírodou.
Mimo své estetické a filozofické vlastnosti se mohou skleněné profily chlubit pozitivním dopadem na lidskou psychiku. Mít možnost se koukat na přírodu v kanceláři, na oblaka v čekárně, či při návštěvě bazénu poskytuje větší možnost uvolnění a podávání dobrých výsledků. Nejen to, člověk potřebuje denně pro své zdraví určitě množství vitamínu D ze slunečního záření a vidět přirozené světlo pro tvorbu hormonů, které nás udržují bdělými.
Kvalitní hliníkové fasády zajišťují dokonalou tepelnou izolaci. Nehrozí tedy, že byste utráceli peníze za vytápění budovy nebo za únik tepla skrze špatné těsnění.
Co se šetření týče, hlavní výhodou prosklených budov představují ušetřené náklady za energie, konkrétně za elektřinu. Možnost přirozeného osvětlení přes den v budově je velkou výhodou pro ty, kteří chtějí ušetřit za zbytečně osvětlené místnosti.

Druhy hliníkových fasád

MB-SR0N HI je druh fasády slavný svou vysokou tepelnou izolací, u které splňuje ty nejvyšší požadavky.
MB-SR50 EFEKT je ekonomická varianta standardní fasády. Umožňuje dosažení vzhledu jednolité skleněné plochy bez viditelnosti hliníkových profilů.
V neposlední řadě MB-SR50 EI je varianta pro obvodové závěsné, či vyplňující pláště, které vytváří maximální ochranu před šířením požáru.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4